Градирні малогабаритні зі склопластикових елементів.             

Градирні малогабаритні зі склопластикових елементів серії МГ.


Модель градирнімакс.
витрата води,
м³/годину
Габаритні розміри, мПотужність електродвигуна, кВт
 МГ-1232 1,2х1,2х2,8 1,5 (2,2)х1 шт.
 МГ-1660 1,7х1,7х3,04 3,0 (4,0)х1 шт.
 МГ-2090 2,1х2,1х3,125,5 (7,5)х1 шт.
Корпус градирні являє собою збірну конструкцію, яка складається з окремих склопластикових елементів.
Склопластик є матеріалом дуже стійким до корозії і ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує надійний захист від протікання і естетично приємну зовнішність градирні протягом усього терміну експлуатації.

За умови відповідності якості обігової води середній капітальний міжремонтний інтервал складе 5 років.

Термін служби корпусу - не менше 20 років.


Опори технологічних компонентів, тримач вентиляторної установки та всі з'єднувальні елементи виготовлені зі склопластику і неіржавіючої сталі.

Конструкція градирні передбачає наявність проміжного піддону. Піддон призначений для збору і подальшого відведення охолодженої води в загальну накопичувальну ємність. Злив води з піддона здійснюється самопливом через зливний патрубок.

На повітряновхідних вікнах градирні встановлюються сотові полімерні блоки, які рівномірно розподіляють повітряний потік на вході в градирню, перешкоджають розбризкуванню води за межі градирні, а також є ефективним інструментом в боротьбі з льодоутворенням.

Каркас градирні поставляється в зібраному вигляді, окремими монтажними блоками, що виключає витрати на шеф-монтажні роботи та суттєво скорочує обсяг і термін виконання монтажних робіт. Структурні елементи спроектовані відповідно до міжнародних норм і стандартів з урахуванням певних вимог по вітрових навантаженнях, снігових навантаженнях і навантажень під час землетрусу.

Водорозподільча система градирні являє собою колектор, що складається з склопластикових труб. На кожній трубі рівномірно розташовані зрошувальні форсунки з регульованою витратою води. Регулювання витрати води здійснюється за рахунок установки в форсунки спеціальних обмежувальних вставок. Пластикові форсунки мають широкий діаметр вихідного отвору, що перешкоджає їх засмічення. Система сприяє рівномірному розподілу води, що є невід'ємною частиною гарної теплової ефективності.

З метою ефективного уловлювання краплин води в відпрацьованому повітряному потоці, встановлюється сотовий водоуловлювач. Дана конструкція зрошувача сприяє ефективному уловлюванню води, зменшуючи втрати води з виносом до 0,005% від загальної витрати води на градирню за рахунок 3-х разової зміни напрямку повітряного потоку, в той же час, володіючи відмінними аеродинамічними характеристиками,  що зменшує вимоги до потужності електродвигуна вентиляторної установки.

З метою забезпечення високої охолоджуючої ефективності, градирня укомплектована плівковим зрошувачем з ПВХ.

Спеціально розроблене гофрування, спроектована мікроструктура, а також високі стандарти виготовлення дозволяють досягти високої теплової ефективності при мінімальних втратах тиску.

    Особливості та переваги:

• поліпшений розподіл води;

• висока стійкість до забруднення;

• спеціальні добавки для високої стійкості до УФ випромінювання.

• висока ефективність розсіювання теплоти;

• спеціальна конструкція кромки для направлення води на обидві сторони зрошувача;

• зрошувач виготовляється з ПВХ - матеріалу, який не підтримує горіння.Градирня має вентиляторну установку, яка складається з склопластикового дифузора, електродвигуна і осьового вентилятора з 6-ми лопатями.

   Робочі колеса, виготовлені з поліаміду, мають значну кількість переваг:

  • висока опірність корозії як хімічної, так і механічної;
  • високий клас динамічного балансування робочих коліс;
  • зниження шумового навантаження і вібрації;
  • зниження пускових токів електродвигуна;
  • більш тривалий термін служби вентиляторної установки.

З метою забезпечення ефективної роботи вентиляторних установок і високою охолоджувальною здатністю обладнання, в градирні передбачена спеціальна конфузорно-диффузорна частина, яка запобігає утворення мертвих зон в зрошувальному просторі. Дифузор вентилятора захищений спеціальною сіткою для запобігання потрапляння сторонніх предметів.

Задати питання спеціалісту


G Analytics
сайт створено компанією