ЕКСПЕРТИЗА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ВОЦ.

 

НВП "МІСТІМ"

 

    Регіональний випробувальний центр «БМ-ТЕСТ», що э одним з основних підрозділів НВП "МІСТІМ"- це:

- незалежна, сучасна лабораторія, що оснащена європейським лабораторним обладнанням, має кваліфікований перспективний персонал і  визнання в рамках сертифікації продукції, технологічного контролю виробництв продукції будівельної галузі.

Випробувальний центр підтримує впроваджену систему якості відповідно до вимог ДСТУ ISO/IЕC 17025 з урахуванням вимог ДСТУ ISO 9001 та галузі діяльності.


ОСНОВНІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ :


• випробування зразків продукції на відповідність вимогам нормативних документів, чинних в Україні;
• сертифікаційні випробування вітчизняної та імпортної продукції будівельної галузі;
• лабораторний супровід об’єктів будівництва;
• підбір складів бетонів, розчинів та будівельних виробів за заданими показниками якості;
• неруйнівні випробування міцності бетону та інших будівельних матеріалів за допомогою застосування декількох методів (ультразвукового, ударно-імпульсного, відриву), що забезпечує отримання реальних показників  міцності бетону конструкцій;
• експертна оцінка міцності бетонних конструкцій шляхом вибурювання зразків-кернів із конструкції і подальше їх випробування.

Фахівці НВП "МІСТІМ" встановлюють відповідність вимогам нормативних документів та реальні показники якості: цегли керамічної, силікатної, черепиці, керамічних плиток, пінобетонних блоків, тротуарної та фасадної плитки, виробів з дерева, басейнів, бетонних пам’ятників, фонтанів, малих архітектурних форм та виробів, стінових вібропресованих блоків та каменів, бетонних огорож, бруківки, облицювальних плит та інших виробів з природного каменю, сухих будівельних сумішей, пінополістирольних плит, вікон та дверей полівінілхлоридних, дерев’яних, алюмінієвих, профілів ПВХ, склопакетів, вітражів, металочерепиці, металопрофілю, лаків, фарб та інших виробів.

Випробувальний центр «БМ-ТЕСТ» акредитований Національним агентством з акредитації України (Атестат акредитації НААУ №2Н873 від 19.12.2011р.) на технічну компетентність і незалежність в галузі випробувань будівельних матеріалів, виробів та конструкцій за показниками зовнішнього вигляду, геометричних параметрів, фізико-хімічних, фізико-механічних та експлуатаційних властивостей.

 

ОСНОВНІ НАГОРОДИ:


Орден - «Зірка економіки України. I – ступеня.» (2008р.)
Диплом - «Лідер галузі» (2008р.)
Диплом - За впровадження сучасних будівельних технологій на ринку України
Диплом – За впровадження перспективних технологій в індустрію будівельних матеріалів
Диплом – «Підприємство року»(2010р.)
Почесна грамота НДІБМВ – За плідну співпрацю в розвитку виробництва сучасних будівельних матеріалів;
Грамоти і нагороди – За професійний внесок та розвиток будівельної індустрії України.


 

ОСНОВНІ ОБ’ЄКТИ:


Будівництво житлового комплексу американської фірми АВВ м.Хмельницький; будинку Посольства Німеччини в м. Київ, бізнес центрів в м. Київ; заводу «Кока-Кола» в с. Велика Димерка; торгових центрів "Епіцентр", "Мега Макс", "Білла"; бетонних грошосховищ та сейфів банків України в м. Київ, Харків, Миколаїв, Хмельницький; виробничого корпусу об’єднання «Кримавтогаз»; фабрики по виготовленню «Чіпсів» в м. Вишгород; реконструкція площ м. Києва, підземного переходу ст. Київ-пасс, готелю «Театральний», будівництво Оболонського гіпермаркету «Метрополіс»; торговельного комплексу «Ринок на Київській» м.Київ; логістичного комплексу ТОВ «Євробетон»; стадіону «Шахтар» в м. Донецьку; ресторанів фірми «Макдональдз» м. Київ; АБК і виробничих корпусів «Енергоприлад» м. Бровари; 38-ми поверхового хмарочосу будинок 10-Б ж/м Позняки; реконструкція 86-ти метрової градирні ТЕЦ-6 м. Київ, підлоги фібробетонні, підлоги логістичного центру Митної служби України біля Києва; реконструкція НСК «Олімпійський», будівництво висотного готельного комплексу «Hilton», корпусу Верховної Ради України; американського посольства в м. Київ, готельного комплексу «Зірка Буковелю» с. Поляниця, монолітних житлових будинків в містах України в тому числі більшості обласних центрах, та в столиці м. Київ.

G Analytics
сайт створено компанією