Блокова вентиляторна градирня БВГ-40 "БАЗИС"


Градирня відкритого типу БВГ-40 «БАЗИС» працює за принципом протитоку водяного і повітряного потоків. Вода на охолодження в градирню надходить через колектор водорозподільчої системи і за допомогою розбризкуючих форсунок розподіляється на розташований під ними зрошувач. На зрошувачі, в якому міститься велика площа тепломасообміну (до 150 м² поверхні на 1 м³ зрошувача), формується тонка плівка води для контакту з атмосферним повітрям. Площа тепломассообміну (утвореної водяної плівки) становить 2880 м².

Повітря надходить через вхідні вікна, розташовані внизу градирні, далі проходить назустріч водяному потоку через зрошувач. Частина води при цьому випаровується, насичуючи повітря водяною парою. Охолоджена вода після процесу тепломассообміну в зрошувачі стікає в водозбірний басейн або проміжний водозбірний піддон.
 
    Вологе повітря, після зрошувача, рухається вгору, проходячи через водоуловлювач, де від нього відділяються сконденсовані краплинки води, що надходять в атмосферу. Повітряний потік створюється вентиляторною установкою, розміщеною в подовженому дифузорі, який також виконує роль перекриття градирні.
     Для можливості обслуговування градирні та доступу до вентиляторної установки передбачені сходи і обслуговуюча площа (майданчик). На огорожі обслуговуючої площі передбачено місце для кріплення локального кнопкового посту - зовнішнього блоку автоматизованої системи управління і контролю градирні (СУіК). Безпосередньо Шафа управління СУіК, в тому числі частотний перетворювач, розміщується в приміщенні на відстані від градирні не більше 100 м. СУіК управляє роботою градирні базуючись на показниках датчика вібрації, встановленого на електродвигуні; датчика температури верхнього і нижнього підшипників електродвигуна, які вбудовані безпосередньо в двигун; датчика охолодженої води, встановленого в зворотному колекторі (можливо також розміщення в басейні охолодженої води). Також на табло системи управління виводяться показники датчика температури нагрітої води (входить в комплект поставки, розміщується у вхідній водорозподільчій трубі), температура охолодженої води, поточний струм електродвигуна, рівень вібрації.Проектні даніОд. виміруПоказник
Діапазон продуктивності градирні по воді м3/годину 75-300
Температура вхідної води

°С

не більше 65

Тиск води біля входу в градирню
 м. вод.ст.

  3÷6

Стандарт теплового розрахунку

  CTI ATC 105
Термін експлуатації років 20

Вид градирні


 протиточна витяжна

Тип зрошувача

  комбінований
Кількість секцій шт. 1
Надходження повітря

4 сторони

Розмір градирні, шир.х довжинах висота

 м. 4,00 х 4,00 х 5,70
Кількість фланців введення води на градирню, Dу мм. 2 х 150
Площа зрошення м2 16
Площа тепломасообміну м2 2880
Кількість вентиляторів шт. 1
Тип установки  Осьова
Тип з'єднання двигуна і вентилятора  Прямий привід
Марка електродвигуна  АСВО5K-13-12УХЛ1
Діаметр вентилятора мм. 2400
Наявність частотно-регульованого приводу  В наявності

Частота обертів електродвигуна

об/хв.

200-500

Окружна швидкість лопаті вентилятора м/с < 60
Рівень шуму дБ < 80

Параметри  електродвигуна

 В/Гц/Ф 400/50/3

Номінальна потужність електродвигуна

кВт

 13
Захист електродвигуна  IP55

Клас ізоляції

  F
 Маса градирні без води/з водою
 кг. 3500/ 5800

* Величина розрахункова і залежить від фактичного температурного перепаду і температури навколишнього повітря. У таблиці вказана величина випаровування при температурі навколишнього повітря в діапазоні від -10 до + 35°С.

Час монтажу градирні БВГ-40 «БАЗИС» на підготовленому басейні - 3 ÷ 5 днів. Обшивка градирень складається з профільних оцинкованих листів з полімерним покриттям або ПВХ листів.

Полімерний зрошувач забезпечує високий ефект охолодження води при низькому аеродинамічному опорі, що не засмічується, стійкий до низьких температур повітря.

Градирня поставляється повної заводської готовності в розібраному вигляді (окремими монтажними одиницями) автомобільним транспортом.

Задати питання спеціалісту Заводу Градирень БРОТЕП
 

G Analytics
сайт створено компанією