Вентиляторні установки для градирень

Вентиляторні установки для градирень Дифузор

Дифузор виготовляється із склопластика армованого скловолокном, має ідеальну форму кола в області обертання робочого колеса, де забезпечується  мінімальна відстань  між краями лопатей і корпусом дифузора.

При його розробці використані передові системи розрахунку конструкцій, а при виробництві - цифрові технології.
Багатошарова структура дифузора має спеціально розроблену систему ребер жорсткості, завдяки чому він має легку вагу й високу міцність.


Лопаті робочого колеса вентилятора

Лопаті робочого колеса вентилятора, виготовляються  з епоксидної   смоли, армованої скловолокном, з відповідними параметрами обертання й конусності для створення максимального потоку повітря. Всі лопаті виготовляються з однаковими моментами маси для забезпечення можливості заміни окремих лопатей без необхідності повторного балансування.


електродвигуни електродвигуни

Для вентиляторних установок використовуються електродвигуни передових європейських виробників з оптимально підібраною потужністю, у герметичному виконанні з повітряним охолодженням, з особливою ізоляцією для використання в градирнях.


Система керування й контролю

Система керування й контролю градирні комплектується частотним перетворювачем, що дозволяє в залежності від  фактичної температури охолодженої води на виході із градирні й метеорологічних умов регулювати частоту струму, змінюючи таким чином, кількість оборотів електропривода.

Забезпечує моніторинг і передачу на пульт диспетчера показників рівня вібрації й температури підшипників двигунів. При досягненні критичних показників даних  параметрів здійснюється автоматична зупинка електродвигуна.


G Analytics
сайт створено компанією