ГМВ-10 П

ГРАДИРНІ МАЛОГАБАРИТНІ ВЕНТИЛЯТОРНІ   ГМВ – 10П  

Призначені для ефективного  охолодження води в системах  обігового  водопостачання компресорних станцій,  електронагрівальних   пристроїв,  холодильних  установок,  установок кондиціонування  повітря,   іншого  устаткування    і   технологічних  процесів,  у  яких  тепло  необхідно  відводити  за допомогою  охолодження  води.


з/п

Найменування параметраПоказник
 1 Допустиме  гідравлічне  навантаження,  м³/ годину 6-10
 2
 Рекомендований напір води перед градирнею, м вод. ст. 2-6
 3 Перепад температур води, °C 5-15
 4 Теплове навантаження, Мкал./годину (кВт) 25-150 (29-174)
 5 Краплинне  винесення, % не більше 0.01
 6 Вентилятор  осьовий  В 06-300 N 6,3
 7

 Потужність   електродвигуна, кВт 

1,1
 8 Рівень  шуму  на  відстані  10  м, Дбл не більше 70
 9

 Габаритні  розміри  (  довж. шир. вис. ), мм

 1785х850х1725
 10 Допустима температура води на вході в  градирню, С  не більше 65
 11 Ємність прийомного бака, м³ 0,35
 12 Патрубок подачі води ( Dу1 ), мм  50
 13 Перелив  (Dу 2), мм 20
 14 Зливний патрубок  ( Dу3 ), мм 65
 15 Маса  без  води/з водою, кг 320/720

Нагріта вода по трубах водорозподільчої  системи  подається на форсунки,  що рівномірно розподіляють її по поверхні зрошувача; після чого,  проходячи зверху  вниз,  охолоджується поперечним потоком повітря, створюваним вентилятором  і  стікає  в прийомний бак. Краплини  вологи,  що виносяться потоком повітря,  затримуються  водоуловлювачем  і  також  стікають у прийомний бак.

Конструктивні особливості:

Маючи невелику  вагу і дуже  низьке краплинне винесення,  градирні  можуть  установлюватися на дахах будинків.

Полімерний ПВХ зрошувач має високу питому поверхню (до 300 м²/м³), забезпечує інтенсивне охолодження води при низькому аеродинамічному опорі, не підтримує горіння, не засмічується, стійкий до низьких температур повітря, термін служби - до 15 років.

Ефективний водоуловлювач з профільних ПВХ-елементів практично виключає краплинне винесення води. Спеціально розроблена конструкція водоуловлювача зводить до мінімуму аеродірамічний опір, що підвищує ефективність охолодження.

Осьовий вентилятор розроблений спеціально для використання в вентиляторних градирнях. Завдяки спеціальній конструкції градирні, вентилятор не підлягає шкідливому впливу нагрітого і вологого повітря.

Спеціально розроблена конструкція градирні забезпечує вільний доступ до форсунок, зрошувача, водоуловлювача. Внутрішні і зовнішні металеві поверхні градирні оброблені захисним антикорзійнийним покриттям на основі органічних смол і натуральних олій зі спеціальними добавками.


Градирні малогабаритні в склопластиковому корпусі


Задати питання спеціалісту


G Analytics
сайт створено компанією