Про компанію

 

ГРАДИРНІ БРОТЕП

ЗАВОД. ІНЖИНІРІНГ. ГАРАНТІЯ. СЕРВІС

"БРОТЕП-ЕКО"                         

Група підприємств «БРОТЕП» вже 30 років працює у галузі промислового водопостачання на ринку України та включає повний спектр робіт у сфері інжинірингу градирень з використанням енергоефективних технологій. Завдяки передовому досвіду та інноваційним підходам, підприємства «БРОТЕП» стали загальновизнаними лідерами у цій сфері діяльності.

Постачальниками підприємств «БРОТЕП» являються провідні світові компанії. У своїй роботі підприємства «БРОТЕП» використовують передові технології та матеріали, що відповідають найсучаснішим вимогам і стандартам. Керівництво підприємств «БРОТЕП» приділяє постійну увагу розробці і впровадженню прогресивних технологічних рішень, постійно вдосконалює та розширює спектр продукції.

Група підприємств «БРОТЕП» є повноправним членом Київської торгово-промислової палати України, а також Міжнародної асоціації охолоджуючих технологій СТІ (Coolіng Tower Іnstіtute), USA, яка об'єднує виробників і споживачів градирень з метою постійного вдосконалення проектів, технологій виготовлення та ефективності роботи.

Крім того, входить до складу асоціації теплоенергетичних компаній України АТЕКУ, що поєднує підприємства-виробників устаткування, монтажні, будівельні підприємства, а також іноземні представництва.

Основні стратегічні напрямки діяльності групи підприємств «БРОТЕП»:

• мінімізація витрат Замовника при максимальному задоволенні його потреб;

• підвищення рівня інформаційної забезпеченості Замовників про системи обігового водопостачання;

• постійне розширення номенклатури продукції із застосуванням новітніх розробок для експлуатації в різних кліматичних та виробничих умовах;

• надання Замовникам комплексних рішень щодо організації систем обігового водопостачання.

Наявність власного заводу забезпечує можливість індивідуального підходу та задоволення всіх потреб Замовника згідно специфіці його виробництва.  Постійне підтримання складських позицій по градирням та комплектуючим гарантує оперативне здійснення сервісного та післягарантійного обслуговування.

    Для моделювання з високою достовірністю процесу охолодження води в градирні при різних експлуатаційних режимах, виникненні аварійних ситуацій та визначення  енергоефективності градирні спільно з науковцями Київського інституту технічної  теплофізики (ІТТФ) НАН України розроблено та створено стенд-симулятор.

Група підприємств «БРОТЕП» пропонує:

• виробництво та поставку градирень світового рівня;

• розробку, впровадження проектів відновлювальної  реконструкції типових вентиляторних і баштових градирень із поставкою всіх необхідних комплектуючих;

• здійснення теплотехнічних і еколого-економічних

розрахунків
з подальшою  видачою техніко-економічних рішень щодо поліпшення роботи обігових циклів водопостачання на промислових підприємствах України;

• готові рішення щодо організації водообігового циклу – поставка та установка  «під ключ» водоблоків, до складу яких входять градирні, проміжні ємності для   збору води та насосне обладнання;
• здійснення автоматизації  роботи градирні та захист електродвигуна   вентиляторної  установки градирні;

• виготовлення та поставка мікроградирень для організації локальних обігових   циклів продуктивністю від 3 м3/год до 100 м3/год;

• гарантійне та сервісне обслуговування змонтованих систем обігового  водопостачання.

Підприємства «БРОТЕП» є сучасними компаніями, де основними принципами роботи є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним Замовником та гарантії очікуваного результату.

Підприємства «БРОТЕП» здійснюють свою діяльність згідно стандарту ІSO. Система менеджменту якості сертифікована  та діє на підприємствах «БРОТЕП» починаючи  з 2008 року.

Продукція виробництва групи підприємств «БРОТЕП» має сертифікат відповідності європейським директивам безпеки СЄ.

  
ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР ТА ВИРОБНИЦТВО:


вул. Лісова, 8
м
. Бровари,  Київська область
Україна 07400
 +38 04594 5-43-89
+38 04594 6-28-79
 info@brotep.com.ua
brotep@ukr.net
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


G Analytics
сайт створено компанією