БЛОКОВЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ з гофрованих ПВХ листів для СБО.

 

СУЧАСНЕ, ЕФЕКТИВНЕ ТА НАДІЙНЕ
БЛОКОВЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ (НАПОВНЮВАЧ)
з гофрованих ПВХ листів для систем біологічної очистки (СБО).

      Одним із найбільш актуальних й важливих питань сьогодення є збереження екологічної чистоти навколишнього середовища в результаті постійного підвищення антропогенного впливу, зокрема шляхом ефективного очищення промислових та побутових стічних вод.

     Наше підприємство, АТ «БРОТЕП-ЕКО»,  у складі заводу із виробництва вентиляторних градирень, проектного бюро, інженерного центру та сервісної служби вже більше 20-ти років працює в сфері енергозберігаючих технологій і надає повний комплекс послуг з організації, модернізації або реконструкції систем обігового водопостачання, зокрема вентиляторних та баштових градирень промислових підприємств.

     АТ «БРОТЕП-ЕКО» є повноправним членом Київської торгово-промислової палати України, а також Міжнародної асоціації охолоджуючих технологій СТІ (Coolіng Tower Іnstіtute), USA, що поєднує виробників і споживачів градирень із метою постійного вдосконалювання  дизайну,  технологій  й  ефективності.


Входить до складу асоціації теплоенергетичних компаній України АТЕКУ, що поєднує заводи виробники обладнання, монтажні, будівельні підприємства, а також іноземні представництва.

Наше підприємство здійснює свою діяльність згідно стандарту ІSO 9001:2008. Забезпечення функціонування системи менеджменту якості й постійне її вдосконалення є справою честі кожного працюючого на підприємстві, кожного підрозділу й служби. Тверда система контролю якості допомагає випускати надійне та ефективне обладнання. Таке визнання забезпечує регулярний збут продукції не тільки в усі області України, але й інші країни світу. Наші споживачі - більше 1500 підприємств в 16 країнах світу.


АТ «БРОТЕП-ЕКО» має довгострокові виробничі зв'язки з профільними фірмами Західної Європи, Росії і США. Одним з наших партнерів є компанія BRENTWOOD Іndustrіes, США, що уже понад 30-ти років працює в області водних технологій, зокрема  аеробного й анаеробного біологічного очищення, біологічного видалення азоту, відокремлення нафтових і жирових домішок, седиментації завислих речовин.

 

Такий технологічний елемент градирні як зрошувач з гофрованих ПВХ листів, як виявляється, з успіхом може і вже використовується як завантаження для біофільтрів. Дане завантаження пропонується замість традиційних завантажень, таких як щебінь,  керамзит,  пісок, шлак  та  інші  сипучі  матеріали.

 

1

Недоліки традиційних завантажень
(щебінь, керамзит, пісок, шлак та інш.)

Переваги блокового завантаження
з гофрованих ПВХ листів

2 • невелика  питома  поверхня (в  залежності  від  матеріалу  і  величини  фракції  вона  складає  приблизно 50÷60  м2/м3);

• велика питома поверхня - до 400  /м3;

                                                        

3 •  невеликий  об'єм  вільного  простору для води і повітря (40÷60%); • великий об'єм  вільного простору для води та повітря -  96÷98%;
4 •   велика вага  -  1500÷3000  кг/м3; •  мала  власна  вага;
5 •   схильність  до забруднення  (закупорювання); • несхильність  до забруднення та закупорювання;
6 •  низька  ефективність очищення стічних  вод  (БПК5 не більш  160 мг/л);
• більш висока  ефективність  при  рівному  об'ємі (зниження БПК5 до 90÷95%);
7 •  великі  експлуатаційні  витрати. • великий  термін  служби (довговічність) - до 20 років ;
8 постійна  висока  ефективність  протягом    усього  терміну  експлуатації;
9 • невеликі  будівельні  й  експлуатаційні  витрати.

Наше підприємство та наш партнер, компанія BRENTWOOD Іndustrіes, готові запропонувати для очисних споруд широку гаму окремих комплектуючих, зокрема  завантажень для біофільтрів. Із зразками блокових завантажень Ви можете безпосередньо ознайомитися на постійно діючій виставці в центральному офісі АТ «БРОТЕП-ЕКО». Також можливе надання обмеженої кількості завантаження для натурних іспитів.


Якщо Вас зацікавила вищевикладена  інформація чи Ви хочете одержати додаткову інформацію, зв'яжіться з нами по тел./факс: +380(4594) 6-28-79, 5-43-89 та отримайте докладні технічні консультації.

G Analytics
сайт создан компанией